Une mendoj se cdo njeri duhet te behet i pasur dhe i famshem dhe te beje cdo gje qe ka enderruar ndonjehere ne menyre qe te kuptoje se nuk eshte kjo pergjigjja. - Nga Jim Carrey

Une mendoj se cdo njeri duhet te behet i pasur dhe i famshem dhe te beje cdo gje qe ka enderruar ndonjehere ne menyre qe te kuptoje se nuk eshte kjo pergjigjja.

Nga Jim Carrey

Via @socialclubofficiel

#jimcarrey #enkeledasuti

Comments

Popular Posts