…mesome Si ta mbaj nje njeri Sic mban etja ujin... - Nga Ocean Vuong

…mesome

Si ta mbaj nje njeri
Sic mban etja ujin
Ler qe cdo lum te kete
Zili gojet tona
Ler qe cdo puthje ta godase trupin
Si nje stine
Ku mollet ta gjemojne token
Me thundra te kuqe…

Nga Ocean Vuong
Perzgjodhi dhe perktheu Enkeleda Suti

@jordhammond

Comments

Popular Posts