Une jam ashtu sic Merr forme poezia - Nga Alda Merini

Une jam ashtu sic
Merr forme poezia
Une e marr balten
E jetes sime
Dhe ndjehem
Nje skulptore e madhe

Nga Alda Merini
Perzgjodhi dhe perktheu Enkeleda Suti

Comments

Popular Posts