Une jam po aq i varfer sa natyra dhe po aq i thjeshte sa qielli dhe liria ime eshte po aq kimerike sa kenga e zogjve te naten. - Nga Osip Mandelshtam

Une jam po aq i varfer sa natyra dhe po aq i thjeshte sa qielli dhe liria ime eshte po aq kimerike sa kenga e zogjve te naten.

Nga Osip Mandelshtam
Imazhi nga @deepspacetime

Comments

Popular Posts