Nata hapet Une hyj Nata mbyllet Une nuk largohem… Nga Alejandra Pizarnik

Nata hapet

Une hyj
Nata mbyllet
Une nuk largohem…

Nga Alejandra Pizarnik
Perzgjodhi dhe perktheu Enkeleda Suti

Comments

Popular Posts