Une jam e cmendur per nga natyra Dashuroj gjithcka qe me tundon dhe nuk me prish Lutjet dhe mallkimet me te mira kane lindur ne pyje Nga Alda Merini

Une jam e cmendur per nga natyra

Dashuroj gjithcka qe me tundon dhe nuk me prish
Lutjet dhe mallkimet me te mira kane lindur ne pyje
Nga Alda Merini
Perzgjodhi dhe perktheu Enkeleda Suti

Comments

Popular Posts