Po jetoj dy jete - Elias Nandino

Po jetoj dy jete

Ne cdo cast qe kalon
Ate te zhdukuren qe me djeg
Me kujtimet qe une i ndez
Dhe ate qe shkaterroj
Duke jetuar per te bere me shume kujtime
Per te zjarrmuar te paren
Nga njera jete krijoj tjetren
Dhe te dyja formojne qenien time...
Elias Nandino
Imazhi, Cfare mbetet ne fushen e betejes nga @welderwings

Comments

Popular Posts