Une nuk dua ta di - Nga Gabriela Mistral

Une nuk dua ta di

Por do te doja ta dija
Nga goja jote
se si ra
se cfare tha kur klithi
dhe nese te bekoi apo mallkoi
Nga Gabriela Mistral

Comments

Popular Posts