Cfare do te thote te duash, bija ime? A e di ti? Per mua te dashuroja do te thoshte te mbaja ne krahet e mi frymen e Italias dhe te kuptoja se cdo zhurme tjeter ishte shuar.

Cfare do te thote te duash, bija ime? A e di ti? Per mua te dashuroja do te thoshte te mbaja ne krahet e mi frymen e Italias dhe te kuptoja se cdo zhurme tjeter ishte shuar.

Filmi ‘Mos leviz’, 2004, regjia Sergio Castellitto

Comments

Popular Posts