E hapa koken tende - Nga Joyce Mansour

E hapa koken tende

Per te lexuar mendimet e tua
I pertypa syte e tu
Per te shijuar veshtrimin tend
E piva gjakun tend per te njohur deshiren tende
Dhe u ushqeva
Me trupin tend te mornicuar
Nga Joyce Mansour
Perzgjodhi dhe perktheu Enkeleda Suti
Piktura nga mjeshtri @helidonhaliti

Comments

Popular Posts