Poezia “Bie dera” - Maram Al-Massri

Bie dera

Kush eshte?
E fshij pluhurin e vetmise sime
Nen qilim
Buzeqesh
Dhe e hap
Poezia “Bie dera”
Maram Al-Massri
Perzgjodhi dhe perktheu Enkeleda Suti

Comments

Popular Posts