Posts

Showing posts with the label AKIRA KUROSAWA

Vincent Van Gogh je ti?

Bora eshte e ngrohte Akulli eshte i nxehte

Po, sepse atij i pelqejne pjeshkat…

Dhelprat jetojne poshte ylberve

Dielli po shkelqen, por po bie shi. Dhelprat i organizojne dasmat e tyre me kete mot dhe ato nuk duan qe t’i shohe askush. Nese do te te shohin do te zemerohen shume.