Posts

Showing posts with the label NJERIU

Ne nje bote te cmendur, vetem te cmendurit jane te te shendetshem menderisht. - Akira Kurosawa

Brenda, ne jemi pa moshe…dhe kur ne i flasim vetvetes, eshte e njejta moshe e personit te cilit i kemi folur kur kemi qene femije. Eshte trupi ai qe po ndryshon rreth kesaj qendre pa moshe. - Nga David Lynch